bilgi talep formu

Still İstanbul Adoria hakkında detaylı bilgi almak için formumuzu doldurun. Tercih edeceğiniz saat diliminde sizi hemen arayalım.

sizi arayalım
Still İstanbul Adoria ve Yeşilyurt İnşaat’ın tüm projelerine ait duyurularından haberdar olmak istiyorum.
Formunuz gönderiliyor, lütfen bekleyiniz...
Formunuz başarıyla gönderildi. Teşekkürler.
Form gönderilirken bir hata oluştu...!

STILL LIFE

kahve molası.
Evde oturmayı sevmeyenler, trafikten yorgun argın eve dönenler, ya da evden çok uzak kalmayı sevmeyenler bir kaç adım mesafede farklı bir dünyaya ait olmak mümkün. Adoria’ nın muhteşem bahçesinde yürümek, çardaklarda oturmak, ağaçların altında dinlenmek yada kafeterya’ da günün yorgunluğunu atmak, belki de biriken işleri bir fincan kahve eşliğinde tamamlamak hepsi mümkün. Burada can sıkıntısı yok, bilardo, ping pong ya da dart, komşularla bir tavla partisi olmadı domino, okey kısacası hepsi mevcut. Genç arkadaşlar unutulmamış, onlar için play station ya da internet günün 24 saati Adoria’ da Havuzun bahçe ile bütünleştiği huzur dolu bir dünya.

spora davet.

Yetişkin, yaşlı, çocuk demeden herkesin seveceği ve herkesin yararlanacağı aktiviteler düşünülmüş. Yeşilyurt mimarları, tasarımcıları defalarca zihninde yaşamış projeyi. Kendileri oturacak gibi yapmışlar, kendi evleri gibi. SORMUŞLAR BİRBİRLERİNE, gelin hep birlikte hayal kuralım; nasıl bir hayat düşlersiniz diye. Cevabını ADORIA’da vermişler.


Adoria' da genç olmak

Havuzdan, kafeteryaya, bilardodan langırta yaşamın her anını keyiflendirmektir... Burası tasarlanmaya başladığı andan itibaren nefes alan bir yer!

Adoria’da çocuk olmak.

Gün boyunca salıncaktan tramboline, tırmanma duvarından, kaykay pistine coşkuyla eğlenmek demektir...

ister açık ister kapalı.

Koşu parkurundan bir anda bisiklet parkına ulaşıyorsun, atla bisiklete ver elini cadde... çocuklar tramboline bayılıyor biraz daha haylaz olanları tırmanma duvarında. BABALAR ANNELER HAVUZDA yüzerken , biraz daha sağlığına ve görünümüne özen gösteren komşular spor salonunda. Her yerde olduğu gibi burada da keyfine çokça düşkün olanlar unutulmamış. Buhar odası sauna...

huzur.keyif.sohbet.

Bir de hiçbir yerde düşünülmeyen bir şey daha var burada TERAS BARBEKÜ ve DİNLENME ALANLARI. Her bloğun en üst katında bugüne kadar herkesin kapalı tuttuğu oysa manzaraya en hakim en keyifli mekanlar olan binaların en üst katında yeşillikler içinde teraslar üretildi. İstendi ki komşular akşam çayı demlesin huzurla keyifle sohbet etsin bazen pazar kahvaltısı yapılsın bazen barbekü Adoria tepeden tırnağa şenlensin, canlansın, yaşasın...

e-bülten üyeliği

Üyelik kaydınız başarıyla alındı. Teşekkürler...
Üyelik kaydınız daha önce yapılmış. Lütfen kontrol ediniz...
E-Bülten listesine kayıt olarak, Still İstanbul Adoria ve Yeşilyurt İnşaat’ın duyurulardan haberdar olmak istiyorum.